Všechno zboží MÁME SKLADEM v ČR. ODESÍLÁME IHNED. Doručujeme již do druhého dne.

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 9100 hodnocení
5
8629x
4
444x
3
9x
2
5x
1
13x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

JS Avatar autora Jiri Sůva Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 23.5.2022
MK Avatar autora Milan Kovář Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.5.2022
Vyřízení objednávky,doprava..vše rychle a v pořádku. Z mé strany naprostá spokojenost.
JR Avatar autora Jaroslav Rychlý Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 23.5.2022
VH Avatar autora Veronika Halouzkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.5.2022
JO Avatar autora Jana Ondráková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.5.2022
PJ Avatar autora Pavel Jambor Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.5.2022
PH Avatar autora Pavel Haněl Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.5.2022
IP Avatar autora Irena Pavelková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.5.2022
VB Avatar autora Vladimir Bunka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.5.2022
Avatar autora Martin Řezníček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.5.2022
LL Avatar autora Luděk Lasák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.5.2022
JP Avatar autora Josef Pozděna Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.5.2022
Vše proběho OK
DH Avatar autora Dalibor Havlásek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.5.2022
JV Avatar autora Jiří Veleba Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.5.2022
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.5.2022
rychlé vyřízení
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.5.2022
Spokojenost. Přehledný výběr, rychlé dodání. Doporučuji.
JS Avatar autora Jaroslav Strnádek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.5.2022
AP Avatar autora Alena Papežová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.5.2022
VT Avatar autora Vladimír Tejkal Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.5.2022
BD Avatar autora Bohumil Dráňabohumildran Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.5.2022

Ovládací prvky výpisu

9110 položek celkem