Všechno zboží MÁME SKLADEM v ČR. ODESÍLÁME IHNED. Doručujeme již do druhého dne.

Doprava a platba

Platby

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

www.comgate.cz

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakt na poskytovatele platební brány

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267


Doprava a osobní výdej zásilek

Dopravu pro nás zajišťují společnosti: GLS, Zásilkovna (a Česká pošta). Případně je možný osobní odběr. 

 

Doručení zásilek službou GLS

Zásilky doručujeme na vámi uvedenou adresu v objednávce společností GLS (General Logistics Systems Czech Republic s.r.o. https://gls-group.eu/CZ/cs/home ). Zákaznický servis služby GLS je k dispozici od pondělí do pátku, vždy od 07.00 do 18.00 hodin na telefonu +420 567 771 111.

 

Doručení zásilek službou Zásilkovna.cz

Zásilky doručujeme na vámi uvedenou adresu v objednávce společností Zasilkovna.cz (Zásilkovna s.r.o.  https://www.zasilkovna.cz/obcane/kontakty). Zákaznický servis služby Zásilkovna je k dispozici od pondělí do pátku, vždy od 08.00 do 18.00 hodin na telefonu +420 216 216 516

 

 

Osobní výdej zásilek 

Osobní výdej zásilek je možný na naší výdejně Komárovská 3043/7, Praha 9 - Horní Počernice, od pondělí do pátku, vždy od 10.00 do 14.00 hodin. Osobní vyzvedenutí je ale možné vždy až na základě předchozí domluvy telefonicky na ‭+420 608 003 916‬ nebo emailem na emailu: objednavky@roberto-marketplace.cz

 

Tyto podmínky Dopravy a plateb nabývají účinnosti dnem 11.11.2020.

Revize platných podmínek dne 01.1.2023