Všechno zboží MÁME SKLADEM v ČR. ODESÍLÁME IHNED. Doručujeme již do druhého dne.

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 9094 hodnocení
5
8623x
4
444x
3
9x
2
5x
1
13x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

MM Avatar autora marie mezníková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.12.2025
JV Avatar autora Jan Vrána Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.12.2025
Velmi spokojen výrobek je kvalitní
JL Avatar autora Jan Lendr Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 27.12.2025
JB Avatar autora Jakub Brzobohaty Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.12.2025
VJ Avatar autora Vávrova Jitka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.12.2025
Se zástupci firmy jsem velmi spokojená, objednávku jsem dělala po telefonu, zboží bylo ihned předáno dopravci, druhý den doručeno. Ochota a příjemné jednání. Doporučuji všem zákazníkům.
HJ Avatar autora Hana Javůrková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.12.2025
JV Avatar autora Josef vasina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.12.2025
AB Avatar autora Alena Bartošová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.12.2025
Velmi spokojeni👍
Avatar autora Antonín Švec Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.12.2025
ZL Avatar autora Zdeněk Lejska Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.12.2025
Velmi spokojen
JB Avatar autora Jan Bureš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.12.2025
.doprava rychlá, ještě jsem nepouzil
ZH Avatar autora Zdenek Holcr Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.12.2025
LS Avatar autora Luděk Svatoš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.12.2025
Vše v pořádku
ZM Avatar autora Zdena Merunková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.12.2025
JB Avatar autora Josef Bozděch Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.12.2025
JD Avatar autora Josef Dašek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.12.2025
velmi dobré jednání a rychlé
PH Avatar autora Petra Henklová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.12.2025
JH Avatar autora Jana Havlíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.12.2025
VM Avatar autora Vladislava Mikešova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.12.2025
IK Avatar autora Ivan Kozák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.12.2025

Ovládací prvky výpisu

9104 položek celkem